Czysto i wygodnie podczas remontu? Nic prostszego


Co jakiś czas nadchodzi taki moment, kiedy patrząc na nasze lekko już nadgryzione zębem czasu, wyblakłe i poplamione ściany marzy nam się domowa rewolucja. Trendy szybko się zmieniają, magazyny wnętrzarskie kuszą pięknymi, luksusowymi wnętrzami w nowoczesnych kolorach. Za każdą ideą jednak idzie wykonanie, które nie zawsze maluje się już w tak różowych barwach i nie ma nic wspólnego z luksusem przedstawionym na łamach czasopism. Brud, kurz, rozrzucone kuwety z farbą, poklejone wałki, drąca się folia, wszechobecne plamy rozchlapujące się na meble i w konsekwencji jeszcze większy bałagan jak przed remontem. Szybko się odechciewa? Bardzo możliwe.

Malowanie natryskowe ścian

Na szczęście, idąc z duchem czasu, nowoczesność proponuje nam innowacyjne rozwiązania. Jednym z nich jest malowanie natryskowe ścian. To technologia, która za pomocą sprężonego powietrza pozwala na rozprowadzanie farby. Jej zaletą jest przede wszystkim czas, szybko pokrywa duże obszary, powierzchnia jest gładka, nie ma smug od pędzla, odgnieceń wałka. Pozwala na wielkoformatowe realizacje w krótkim czasie. Jest również niesamowicie czysta, nie chlapie, ponieważ przez dyszę przedostają się mikroskopijne cząsteczki farby pod dużym ciśnieniem, które precyzyjnie lądują tam, gdzie chce tego operator. Nie bawimy się w kuwety z farbami, obolałe ramiona od machania pędzlem i zdrapywanie zaschniętych już, niechcianych zachlapań, nawet jakiś czas po zakończeniu przedsięwzięcia.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Nie ograniczają nas ani kolory, ani wielkość czy kształt ściany, wszystko możemy precyzyjnie dopasować pod swoje oczekiwania, a realizator postara się spełnić wszystkie nasze sugestie. Może to być zarówno mieszkanie prywatne, jak i biura czy duże hale wystawowe. Minimalizując naszą energię maksymalizujemy efekty i oszczędzamy czas, mogąc faktycznie cieszyć się wnętrzem niczym z magazynu. Nowoczesność idzie w parze z wygodą, a trójkątne czapeczki malarskie z gazet faktycznie mogą przejść do lamusa, pozostając tylko zabawnym wspomnieniem minionej epoki wałka i pędzla.

Sprawdź szczegóły: https://remperfekt.pl